Mediterranee SA Klub , Club Med , aby Francuska spółka specjalizująca SIĘ cza Sprzedaży wakacji all inclusive zarówno egzotycznych Jak ja narciarskich. NA Polskim Rynku Club Med funkcjonuje Jako Przedstawicielstwo od 1993r.

Historia

Klub został założony w 1950 roku, przez Gerarda Blitz belgijskiego przedsiębiorcę. Blitz, ot autorskie tanie namiotowe kolonie letnie na wyspie Majorka. Trigano Gilbert dostarczył namiotów AW 1953 ROKU Blitz zaproponował ul Partnerstwo. Club Med oficjalny Pierwszy został zbudowany w rok pozniej od Palinuro , Salerno , Największa my Włoszech. Oryginalne wioski są proste: uczestnicy mieszkali w słomianych chatkach przy plaży. Od tamtej Pory Ich średnia ewoluował: słomiane Chatki zostały zastąpione przez Nowoczesne pokoje i prywatne Wille. [1]

Wioski

Większość wiosek obecnie JEST przeznaczonych dla Rodzin z dziećmi, zapewniając liczne udogodnienia i opiekę dla Dzieci w: “Baby”, “Petit”, “Mini”, “Junior” Clubach oraz Passworld. Program dla dzieci i całych programów zajęć sportowych i imprez okolicznościowych.

Kluby podzielone są na trzy kategorie:

  • Dla rodzin: klub z opieką i programem dla dzieci oraz nastolatków. Dla rodziców i par w tym zakresie Zen, z oddzielnym basenem i barem.
  • Dla wszystkich: kluby bez infrastruktury dla dzieci, ale witające pary, rodziny, przyjaciół.
  • Tylko dla dorosłych: kluby spełnia tylko te funkcje 18 roku życia. Rozrywka, wieczorne imprezy, przyjęcia, imprezy w pianie dla singli i par.

Wedlug STANU na listopad 2017 Club Med Oferuję pobyty wagowo ponad 70 klubach znajdujących SIĘ w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Północnej, Meksyku, Karaibach, Ameryce Południowej, Azji, Oceanie Indyjskim í Pacyfiku.

Club Med Wille

Od 2014 Oferuję rowniez Med Klub prywatne wille na Mauritiusie , przylegające zrobić klubu La plantacji Albion oraz NA Malediwach apartament obok klubu Kani. Posiadają OD 1 do 4 sypialniami, w każdej willi znajduje SIĘ Umeblowane , oo Klimatyzacja i prywatnym basenem oraz butlerem. Goście korzystają z wszystkich usług i aktywności sąsiadujących klubów.

We francuskich Alpach w miejscowości Valmorel, zrobić dyspozycji gości SA prywatne Chalet, DOSTĘPNE rowniez Latem.

Statek Club Med 2

Nazwa Budowa Budowniczy W służbie od Wyporność Zdjęcie
Club Med 2 1991 Sociéte Nouvelle des Ateliers et Chantiers du Havre 1996-obecnie 14 983 tony

Przypisy

  1. Skocz do góry↑ Gilbert Trigano, twórca Club Med, Is Dead na 80 przez JOHN TAGLIABUE Opublikowano: 6 lutego 2001